Benefity
Janské Lázně 2017
Janské Lázně jsou světoznámým lázeňským městem a současně druhým nejlépe hodnoceným lyžařským střediskem v České republice. Jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš. V blízkém Polsku-Dolním Slezsku je pro srovnání 12 lázeňských míst. Klidné městečko s nevšední historií se rozkládá na úpatí Černé hory (1299 m. n. m.), na jejíž vrcholek vede přímo z města kabinová lanová dráha.

Díky nově vybudovaným lanovkám, vlekům i běžeckým lyžařským tratím se město stalo špičkovým sportovním a rekreačním střediskem a ideálním východiskem do nejvyšších českých hor Krkonoš jak v zimě pro lyžaře, tak v létě pro cyklisty i pěší turisty.

Janské Lázně jsou jedinými lázněmi na české straně Krkonoš a rozprostírají se na úpatí Černé hory v nadmořské výšce přes 600 metrů. Světovou proslulost získaly lázně v 1. polovině 20. stol. díky úspěšné léčbě následků obrn, především dětské.

Přírodními léčivými zdroji Janských Lázní jsou termální minerální voda a lokální podhorské klima.

Centrum lázní tvoří tři hlavní lázeňské domy – Lázeňský Dům, Janský Dvůr a lázeňský hotel Terra, které jsou vzájemně propojeny spojovacími chodbami. Téměř všechna zařízení hlavních lázeňských domů jsou řešena bezbariérově a jsou přístupná i vozíčkářům.

V roce 2016 došlo ke změně poskytovatele rekondičních pobytů. Na základě klesajícího zájmu členů byla ukončena smlouva s Léčebnými Lázněmi Jáchymov. Na podzim roku 2016 byla podepsána smlouva s novým poskytovatelem,  Janskými Lázněmi. 
Pobyty pro dvě osoby, včetně ubytování, polopenze, lékařské konzultace a procedur, jsou sjednány v období od 1. května do 24. září 2017 v zařízení Hotel Terra a Lázeňský dům Réva.


Svaz každému členu NOS PPP přispívá 1x za dva roky 1000,- Kč za podmínky, že je člen minimálně rok před nástupem na rekreaci evidován v ZO a další významnou podmínkou jsou řádné odvody členských příspěvků ZO na svaz. 


www.janskelazne.com

AKCE JIŽ SKONČILA !!!

partner: NOS PPP | kategorie: Lázeňské pobyty | v nabídce od: 01.02.2017 - 31.08.2017
K tématu
24.10.2017NOS PPP a Janské Lázně - poděkování
16.02.2017Jánské Lázně - Hotel Terra - fotogalerie
16.02.2017Jánské Lázně - Hotel Réva - fotogalerie